Hakkımızda

Biz kimiz?

Sürdürülebilir üretim ve çevreye saygı prensibi ile, sahip olduğu bilgi ve birikimini daima geliştirmeyi amaçlayan Orbis Su Arıtma Sistemleri 15 yıllık tecrübe ve mesleki donanım temellerinde 2019 yılında İstanbul – Ataşehir merkezli kurulmuştur.

 

Firmamız genç ve dinamik kadrosu ile başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyada gelecek adına, arıtma teknolojileri proje ve imalat alanlarında ileri gelen bir marka olmayı hedeflemekte ve faaliyetlerini bu doğrultuda sürdürmektedir.

 

Orbis Su Arıtma, kişi veya kurumların temiz su ihtiyacına yönelik özel projeler doğrultusunda kendi cihazlarının üretimini yapar. Onlarca farklı sektörde firmalar içme suyu,saf su vb. su çeşitlerine ihtiyaç duymaktadır.

 

Yüksek oranda ihtiyaç duyulan bu suyun, üretilebilmesi endüstriyel su arıtma sistemleri ile gerçekleşebilir. Siz de firmanızın ihtiyaçarı doğrultusunda bir su arıtma sistemim olsun istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Orbis Su Arıtma?

İhtiyaca Özel Projelendirme

Firmanızın ihtiyacına yönelik endüstriyel su arıtma sistemi kurulumu yapıyoruz.

Zamanında teslimat

Profesyonel ekiplerimiz sayesinde zamanında teslimat hizmeti sunuyoruz.

Hızlı ve gerçekçi çözümler

Kişi ve kurumlara hızlı ve gerçekçi çözümler sunarak kaliteli hizmet veriyoruz.

Teknik Servis

Firmamız kurulum sonrası teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Son teknoloji ile üretilen cihazlar

Alanında uzman ekibimiz ile son teknoloji cihazların üretimini yapıyoruz.

Profesyonel, genç ve dinamik ekip

Deneyimli kadromuz ve profesyonel ekibimiz ile kaliteli sonuçlar elde ediyoruz.

Değerlerimiz

Vizyon

Suyun kullanıldığı her alanda hizmet veren firmamız profesyonel endüstriyel su arıtma sistemleri alanında bugüne kadar birçok alanda hizmet vermiş ve tecrübe kazanmıştır.

Misyon

Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek alanında uzman ekiplerimiz ile geleceğe yön veren son teknoloji cihazlarımız sayesinde sektördeki hedeflerini her zaman en üst düzeyde tutmaktayız.

Kalite Politikamız

Hizmet anlayışımız ve kalite politikamız ile başarılı sonuçlar elde ediyor, deneyimlerimizi arttırarak daha gelişmiş son teknoloji cihazların kurulumlarını en iyi şekilde yapıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Kurumsal yapımızın en değerli yapı taşlarından birisi de müşteri memnuniyetidir. Tüm hizmet süreçlerimizde bu anlayışı göz önünde bulundurarak uygulamalarımızı tamamlamaktayız.

Sizden Gelenler

Teklif formunu doldurarak teklif isteyebilirsiniz. En kısa süre içerisinde teklifinizi hazırlayıp tarafınıza göndereceğiz.

Ara

×