Çoklu Kartuş Filtre Sistemleri

Çoklu Kartuş Filtre Sistemleri

Temiz ve verimli suya her alanda olan ihtiyaç su arıtma sektörünün her geçen gün gelişme kaydetmesini kaçınılmaz kılıyor. Sudaki her türlü kir, pas ve kumun temizlenmesi için çoklu kartuş filtre sistemleri de teknolojinin kullanıcılara sunduğu en son yenilikler arasında yer alıyor.

Birden çok kartuş filtre ile donatılmış su arıtma sistemleri, her türlü suda istenmeyen maddenin kartuşlar aracılığı ile tutulmasını ve arıtılmasını sağlıyor. PVC malzemeden üretilen kartuşlar hem düşük maliyetli olmasını sağlıyor hem de verimliliğine olumlu yönde etki ediyor.

Çoklu Kartuş Filtre Sistemi Nedir?

Çoklu kartuş filtre sistemleri ile suyun istenilen değerlerde arıtılması ve güvenilir suyun elde edilmesi mümkün olmaktadır. Kartuş mekanizması sayesinde suyun arıtılması işleminde su içeriğinde bulunan tüm zararlı madde ve kimyasalların kartuşlar aracılığı ile tutulması ile arıtma gerçekleşiyor.

Sadece su arıtma amacıyla değil, birçok sıvının arıtılması ve renk değişimi gibi çalışmalarda da çoklu kartuş filtre sistemlerinden yararlanılıyor. Farklı büyüklük ve kartuş sayıları ile her alanda kullanım olanağı sunan su arıtıcılar, kullanımın yanı sıra endüstriyel alanlarda hayatı kolaylaştıran unsurlar arasında yer almaktadır.

Paslanmaz Çelik Çoklu Kartuş Filtreler

Su ile sürekli temas halinde olan çoklu kartuş filtreler paslanmaz çelikten üretilerek kullanım süresinin en üst düzeye çıkmasına olanak sunuyor.

Farklı mikron hassasiyetine sahip olarak üretilmiş olan paslanmaz çelik kartuş filtreler, arıtılan suyun özellikleri doğrultusunda belirli aralıklarla değişim gerektiren malzemelerdir.

Suyun basınç ile kartuş filtrelere yönelmesini sağlayan sistemin her daim yüksek randımanda çalışmasını sağlamak için kirlenmiş filtrelerin değiştirilmesinde fayda vardır.

Çoklu Kartuş Filtre Sistemi Kullanım Alanları

Kurulum aşaması ve kullanımının kolaylığı ile hem kullanıcı hem de bütçe dostu olan çoklu kartuş filtre sistemleri, yaygın kullanım ağına sahip su arıtıcılar arasında bulunuyor.  Farklı mikron değerlerine sahip suyun en düşük mikron değerinden 100 mikrona kadar filtreleme hassasiyeti kullanım yaygınlığını artırmaktadır.

Buna göre çoklu kartuş filtre sistemlerinin kullanım alanları şu şekildedir:

  • Kimya endüstrisinde
  • Denizcilik sektöründe
  • Kozmetik sektöründe
  • Havuz suyu filtreleme gereksinimlerinde
  • Matbaa sektöründe
  • Deniz suyu arıtımında
  • Diyaliz su arıtma sistemlerinde ve
  • Gıda sektöründe kullanılmaktadır.

 

Çoklu Kartuş Filtre İmalatı

Su arıtma süreçlerinin verimliliğini artıran çoklu kartuş filtre sistemleri, fiyatları ve imalat sektörü ile en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Filtrasyona tabi tutulması gerekli olan tüm sıvıların steril ve istenen mikron hassasiyetine ulaşması için kartuş filtreler kullanışlılığı artırmaktadır.

Farklı ihtiyaçlara yönelik tasarlanarak üretimi mümkün olan çoklu kartuşlar, her endüstriyel alan için yeterli kapasitede filtrasyon sistemine sahip olmasını mümkün hale getiriyor. Çoklu Kartuş Filtre İmalatı aynı zamanda çoklu kartuşların tek bir kapta buluşması ile yerden tasarruf etmek de kullanıcılar için mümkün olmaktadır.

Çoklu Kartuş Filtre Sistemi Fiyatı

Suyun ve her türlü sıvının temizlenmesi için tortu filtresi olarak görev alan çoklu kartuş filtre sistemleri, geleneksel birçok su arıtıcı teknolojilerine nazaran donanımlı ve pahalıdır. Filtre gövdesinin kartuşlardan meydana gelmesi, suyun arıtılma esnasında tüm kir ve zararlı maddelerini bu kartuşların yüzeylerinde bırakmasını sağlıyor.

Çalışma prensibi oldukça basit olmakla birlikte evinde ya da iş yerinde kapsamlı bir su arıtıcı sisteme ihtiyaç duyan herkesin beklentilerini karşılayacak teknik özelliklere sahiptir. Güncel fiyatları hakkında bilgi almak için firma ile iletişime geçerek en güvenilir ve doğru fiyatlara ulaşılabilir.

Piyasada su filtrasyon sistemlerine dair çok fazla seçenek ve fiyat farklılığı bulunuyor. Öncelikle hangi modelin tercih edileceğine, ardından fiyat araştırması yapmak doğru olacaktır.

Çoklu Kartuş Filtre Sistemi Nasıl Çalışır?

Suyun içilebilir veya amaca uygun kullanılabilir hale gelmesi için arıtma işlemine tutulması önemli gereklilikler arasında yer alıyor. Çeşitli filtrasyon sistemleri sudaki istenmeyen maddeleri süzerek arıtırken, çoklu kartuş filtre sistemleri de aynı şekilde suyun berrak ve lezzetli hale gelmesi için filtreleme işlemini başarıyla gerçekleştirmektedir.

Ekonomik yönüyle çok fazla tercih edilen kartuş filtreler, kullanım amacına yönelik geliştirilebilir olması ile de hayatı kolaylaştırıyor. Yıkanabilir özellikte olmasından dolayı kirli sudan kirlenmiş olan filtreleri sık sık temizleyerek ömrünü uzatmak mümkündür.

Su arıtma konusunda süreklilik sağlayabilmesi, kesintisiz temiz su ihtiyacı olan alanlarda verimliliği ve performansın yüksek olmasına katkı sağlıyor.

Firmamız üzerinden siz de bu alanda ekonomik fiyatlara hizmet alabilir ve kaliteli bir sistem döngüsünden faydalanma olanaklarına sahip olmak için 0216 661 00 77 – 0532 558 63 09 numaralı hatlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz..Ara

×